Педагогіка і психологія вищої школи та методика викладання дисциплін у ВНЗ

Янишин, О. К. Педагогіка і психологія вищої школи та методика викладання дисциплін у ВНЗ : конспект лекцій / О. К. Янишин, Г. Д. Малик. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2018. - 95 с.

Конспект лекцій розроблено на основі робочої програми курсу "Педагогіка і психологія вищої школи та методика викладання дисциплін у ВНЗ" і навчального плану підготовки студентів за освітньо-професійною програмою "Германська філологія, усний та письмовий переклад з англійської мови, викладання англійської та німецької мов" на здобуття ступеня магістра за спеціальністю 035 "Філологія" зі спеціалізацією 035.04 - "Германські мови та літератури (переклад включно)" Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.