Середюк, О. Є. Електричний, магнітний та електромагнітний види неруйнівного контролю в нафтогазовій галузі : навч. посіб. / О. Є. Середюк, О. Б. Барна, О. С. Криницький. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 348 с.

Навчальний посібник розроблено на основі робочої програми дисципліни “Електричний, магнітний та електромагнітний види контролю” для студентів, які навчаються за спеціальністю 152 Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка (спеціалізація “Прилади та системи неруйнівного контролю”). Викладено принципи дії, основи технічної реалізації, практичні аспекти застосування і тенденції розвитку засобів електричного, магнітного і електромагнітного (вихрострумового) неруйнівного контролю. Рекомендовано для студентів, фахівців та наукових працівників що займаються питаннями вивчення, розроблення і практичного застосування неруйнівних методів контролю.