Проектування та спорудження систем газопостачання

Грудз, В. Я. Проектування та спорудження систем газопостачання : курсове проектування / В. Я. Грудз. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2014. - 116 с.

Методичні вказівки розроблені відповідно робочої про-грами навчальної дисципліни та навчального плану підготовки фахівців за спеціальністю "Газонафтопроводи та газонафтосховища", освітньо-кваліфікаційний рівень 7.090305 - спеціаліст, 8.090305 - магістр. Вказівки включають мету практичних занять, характери-стику пояснювальної записки, вимоги щодо оформлення курсової роботи, приблизну тематику курсових проектів, процедуру захисту курсової роботи, містять довідковий матеріал необхідний для виконання курсової роботи. Можуть бути використаний студентами денної та заочної форм навчання та слухачами інституту післядипломної освіти для дисципліни "Проектування та спорудження систем газопостачання ".