Акустичний контроль

Лютак, З. П. Акустичний контроль : метод. вказ.для сам. роботи студентів / З. П. Лютак. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 20 с.

Методичні вказівки щодо самостійної роботи студентів розроблені відповідно до робочої програми дисципліни "Акустичний контроль". Методичні вказівки містять систематизований перелік тем і питань, що вивчається дисципліною. Наводиться перелік умінь, якими повинен оволодіти студент у результаті вивчення даної теми, наводяться посилання на перелік рекомендованих джерел для самостійного вивчення вказаної теми. Призначено для підготовки бакалаврів за спеціальністю "Приладобудування". Методичні вказівки можуть бути використані студентами денної та заочної форм навчання.