Фізика

Луцишин, Т. І. Фізика = Physics : лабораторний практикум англ. мовою=laboratory Course. Ч. 1 : Механіка / Т. І. Луцишин, О. В. Шевчук, О. Є. Федоров. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 64 с.

Лабораторний практикум з механіки розроблений згідно з робочою програмою дисципліни "Фізика". Подано теоретичні відомості та інструкції для виконання лабораторних робіт з механіки. Призначено для підготовки бакалаврів за спеціальністю 185 - "Нафтогазова інженерія та технології" (для студентів-іноземців з англійською мовою навчання). Laboratory course in Mechanics was developed in accordance with the curriculum of the subject "Physics". Theoretical material and practical instructions are given for performing Mechanics. The laboratory course is intended for training bachelors of "Oil and Gas Engineering and Technologies" (for foreign students with the English Language of teaching).