Механіка суцільного середовища

Палійчук, І. І. Механіка суцільного середовища : конспект лекцій / І. І. Палійчук, А. С. Величкович, О. М. Лев. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 99 с.

Конспект лекцій підготовлено за навчальною програмою дисципліни "Механіка суцільного середовища" для студентів напряму підготовки 6.040103 – Геологія. Метою цього конспекту лекцій є вивчення студентами основних закономірностей механіки суцільного середовища, в основі яких лежить лінійна теорія пружності. Для цього у конспекті викладено основи теорії напружень і деформацій у твердому деформівному тілі (масиві) та фізичні властивості матеріалів і порід, на яких вона грунтується, та виведені основні системи рівнянь математичної теорії пружності. Курс завершується викладенням основ теорії розповсюдження хвиль пружних коливань у суцільному середовищі.