Українська мова за професійним спрямуванням

Манюх, Н. Б. Українська мова за професійним спрямуванням : практикум / Н. Б. Манюх. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 70 с.

Практикум містить методичні вказівки для проведення практичних занять з дисципліни “Українська мова за професійним спрямуванням”, а також зразки контрольних тестів та завдання для самостійної роботи. Навчальний матеріал, який увійшов до методичних вказівок, спрямований на те, щоб поглибити знання студентів про правила складання професійних документів відповідно до норм української літературної мови, допомогти майбутнім фахівцям підвищити фаховий мовний рівень та засвоїти етикет ділового спілкування. Практикум розроблений на основі робочої програми дисципліни “Українська мова за професійним спрямуванням”. Призначений для студентів напряму підготовки 6.140103 “Туризм”.