Ядерно-фізичні методи дослідження свердловин

Федоришин, Д. Д. Ядерно-фізичні методи дослідження свердловин : навч. посіб. / Д. Д. Федоришин, С. Д. Федоришин, С. О. Лизун. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 288 с.

У книзі розглянуто особливості геологічної будови порід-колекторів нафтогазових родовищ, висвітлено та обгрунтовано взаємозв’язки фільтраційно-ємкісних параметрів порід-колекторів із фізичними параметрами зареєстрованими у пошукових свердловинах методами промислової геофізики. У роботі досить детально описано фізичні основи радіоактивних методів, технологію та апаратуру їх проведення, розглянуто причини формування та деформування радіоактивних полів як стаціонарних так і наведених. Навчальний посібник призначений для навчання студентів нафтогазового профілю, слухачів інституту перекваліфікації працівників з вищою освітою споріднених нафтових спеціальностей та курсів підвищення кваліфікації.