Машини для спорудження трубопроводів

Мартинюк, Т. А. Машини для спорудження трубопроводів : навч. посіб. / Т. А. Мартинюк, О. Т. Чернова ; Драганчук О. Т., Говдяк Р. М., Грудз В. Я., рец. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2013. - 330 с.

Посібник призначений для студентів спеціальності 7.05030402, "Газонафтопроводи та газонафтосховища". У навчальному посібнику наведено основні відомості про будову машин для спорудження і ремонту газонафтопроводів. Розглянута їх конструкція, принципи роботи та методи розрахунку. Посібник може бути використаний студентами всіх форм навчання та слухачами інституту післядипломної освіти. Також ним можуть скористатись інженерно-технічні працівники, які займаються проектуванням, спорудженням і експлуатацією об'єктів трубопровідного транспорту та зберігання нафти і газу.