Українська мова як іноземна

Українська мова як іноземна : метод. вказівки для викон. самостійної роботи / М. І. Венгринюк, Н. В. Веселовська, О. В. Когут [та ін.]. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 76 с.

Методичні вказівки укладено на основі робочої програми навчальної дисципліни “Українська мова як іноземна”. У методичних вказівках подано комплекс тестових завдань до основних розділів курсу навчальної дисципліни та методичні рекомендації щодо їх виконання. Усі завдання спрямовані на те, щоб систематизувати й поглибити знання студентів-іноземців про орфографічні, лексичні, граматичні норми української мови. Призначено для студентів-іноземців I-IV курсів денної та заочно-дистанційної форми навчання усіх напрямів підготовки.