Історія основної іноземної мови

Дзівідзінська, І. С. Історія основної іноземної мови : метод. вказ. для виконання самостійної роботи / І. С. Дзівідзінська. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 53 с.

Методичні вказівки для виконання самостійної роботи розроблено на основі робочої програми курсу “Історія основної іноземної мови”. Методичні вказівки містять вимоги та завдання для підготовки до практичних занять (семінарів), з дисципліни “Історія основної іноземної мови” та супроводжуються переліком рекомендованих джерел з метою допомогти студентам у виконанні самостійної роботи з дисципліни “Історія основної іноземної мови”. Призначено для підготовки студентів II курсу спеціальності “Переклад” напряму підготовки 6.020303 “Філологія”.