Педагогіка

Янишин, О. К. Педагогіка : метод. вказ. для самостійної роботи / О. К. Янишин. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 70 с.

Методичні вказівки для самостійної роботи з дисципліни «Педагогіка» укладені відповідно до робочої програми та навчального плану освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 035 «Філологія» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Методичні вказівки містять опис змісту самостійної та індивідуальної роботи студента з навчальної дисципліни, розподіл годин самостійної та індивідуальної роботи за змістовими модулями, список тем для написання рефератів, тестові завдання для підготовки до поточного та модульного контролю. Подано перелік рекомендованої літератури.