Автоматизоване проектування систем і засобів управління

Николайчук, М. Я. Автоматизоване проектування систем і засобів управління : самостійна робота / М. Я. Николайчук. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 10 с.

У методичних вказівки наведено зміст дисципліни, рекомендовані джерела одержання інформації, дані методичні поради до вивчення всіх розділів дисципліни, наводяться ключові запитання та завдання для самоконтролю, а також завдання на контрольну роботу Методичні вказівки складено згідно з робочою програмою дисципліни “Прикладна геохімія нафти і газу” для студентів спеціальності “Геологія нафти і газу” освітньокваліфікаційних рівнів 7.070704 Спеціаліст, 8.070704 Магістр. Призначені для самостійної роботи при вивченні дисципліни студентами очної і заочної форм навчання.