Трубопровідний транспорт газу

Сусак, О. М. Трубопровідний транспорт газу : метод. вказ. до курсового проектування / О. М. Сусак, С. Я. Григорський. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 196 с.

Методичні вказівки розроблені відповідно до робочого навчального плану напряму підготовки 6.050304 – «Нафтогазова справа» (за переліком 2006 р.) та спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія і технології» (за переліком 2015 р.) для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавр. Методичні вказівки включають: мету і завдання курсового проектування, відомості про організацію, зміст, структуру та приблизну тематику курсових проектів, методичні рекомендації з послідовності виконання курсового проекту та приклад розрахунків. Звернута увага на вимоги до оформлення та процедуру захисту курсового проекту. Можуть бути використані студентами денної, заочної та дистанційної форм навчання, а також слухачами інституту післядипломної освіти.