Управлінський аналіз

Станьковська, І. М. Управлінський аналіз : практикум / І. М. Станьковська. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 58 с.

Методичні вказівки містять основні вимоги щодо вивчення теоретичного і практичного матеріалу з дисципліни «Управлінський аналіз», базові навчальні елементи роботи, а також практичні завдання, які дозволяють отримати необхідні знання та здобути відповідні компетенції у сфері управлінського аналізу, необхідні майбутнім фахівцям для прийняття зважених управлінських рішень. Методичні вказівки призначені для для допомоги студентам у вивченні дисципліни за спеціальністю 073 «Менеджмент» Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу очної, заочної та дистанційної форм навчання.