Математична картографія

Пилип'юк, Р. Г. Математична картографія : навч. посіб. / Р. Г. Пилип'юк, Р. Р. Пилип'юк. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 164 с.

Навчальний посібник призначений для засвоєння студентами найбільш складного розділу дисципліни «Картографія» – «Математичної картографії», що висвітлює теоретичні основи картографічної науки і призначений сформувати у студентів систематизовані картографічні знання і вміння роботи з картографічними творами. У посібнику висвітлено питання історичного розвитку, сучасного стану та тенденцій картографії, як науки, галузі і виробництва, у світлі існуючих теоретико-методологічних концепцій, Розкрито основні засади математичної картографії, показано перспективи картографічного моделювання та вказано на прикладні сторони застосування отриманих результатів шляхом формування у студентів картографічних вмінь і навичок.