Біологія

Глібовицька, Н. І. Біологія : лаборатор. практикум для студ. напряму підготовки 101 "Екологія", 183 "Технології захисту навколишнього середовища" / Н. І. Глібовицька. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 31 с.

У лабораторному практикумі розглянуто основні методи фіто- індикації екологічного стану навколишнього середовища, якісні реакції на виявлення органічних речовин та правила експлуатації мікроскопа. Описані основні схеми надходження забруднювачів у рослини та особливості прояву пошкоджень на різних рівнях організації біологічних систем – від молекулярного до популяційно-видового. Розроблено відповідно до робочої програми та навчального плану для студентів спеціальності 101 «Екологія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища» ступеня вищої освіти – бакалавр. Можуть бути використані студентами очної та заочної форм навчання.