Медіаосвітні технології

Мучка, М. З. Медіаосвітні технології : лабораторний практикум / М. З. Мучка, В. Д. Мельник. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 98 с.

Лабораторний практикум містить матеріал для проведення лабораторних робіт з дисципліни «Медіаосвітні технології». Оволодіння знаннями курсу передбачає вміння студентом ефективно використовувати засоби обчислювальної техніки під час навчання та у майбутній професійній діяльності. Розроблений відповідно до робочої програми навчальної дисципліни. Призначений для фахівців за напрямом підготовки 6.020303 «Філологія». Може бути рекомендованим для студентів за напрямом підготовки: «Документознавство та інформаційна діяльність» освітньо-кваліфікаційного рівня 6.020105 «бакалавр».