Проблеми перекладу науково-технічної літератури

Онушканич, І. В. Проблеми перекладу науково-технічної літератури : методичні вказівки для самостійної роботи студентів / І. В. Онушканич. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 10 с.

Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Проблеми перекладу науково-технічної літератури» призначаються для студентів і є доповненням із вказівками щодо виконання домашнього завдання до підручників «Переклад англомовної технічної літератури» та «Переклад англійської наукової і технічної літератури» Карабана В. І. Методичні вказівки для самостійної роботи студентів з дисципліни «Проблеми перекладу науково-технічної літератури» призначені для студентів IV курсу, укладені на основі робочих програм циклу фундаментальних та професійно-орієнтованих дисциплін, призначених для підготовки студентів за напрямом 6.020303 «Філологія».