Біологія

Глібовицька, Н. І. Біологія : практикум для студ. напряму підготовки 101 "Екологія", 183 "Технології захисту навколишнього середовища" / Н. І. Глібовицька, Т. В. Кундельська. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2017. - 51 с.

У практикумі розглянуто основні закономірності будови та функціонування живих систем, особливості розвитку організмів та взаємозв’язку процесів життєдіяльності з умовами навколишнього середовища, розроблено завдання з молекулярної та загальної біології. Розроблений у відповідності з робочою програмою та навчальним планом для студентів напряму підготовки 101 «Екологія», 183 «Технології захисту навколишнього середовища» освітньо-кваліфікаційного рівня – бакалавр. Можуть бути використані студентами денної та заочної форм навчання.