Глобальна економіка

Дзьоба, О. Г. Глобальна економіка : метод. комплекс / О. Г. Дзьоба, О. С. Яцюк. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2015. - 40 с.

Методичний комплекс з дисципліни “Глобальна економіка” складено на основі типової програми і призначені для полегшення роботи студентів над навчальним матеріалом при підготовці до семінарських занять, іспиту (заліку), самостійній роботі. У методичному комплексі вміщені завдання для виконання індивідуальної науково-дослідної роботи, запитання та задачі на іспит (залік) для студентів стаціонарної та заочної форм навчання. Призначено для підготовки магістрів денної та заочної форм навчання за напрямами підготовки 8.030504 “Економіка підприємства”, 8.030508 “Фінанси і кредит”, 8.030509 “Облік і аудит”.