Основи загальної геології

Пінчук, Л. В. Основи загальної геології : лабораторний практикум / Л. В. Пінчук, Н. В. Броніцька. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2016. - 56 с.

Лабораторний практикум складений згідно з робочою програмою дисципліни «Основи загальної геології» для студентів напряму підготовки 6.050301 – «Гірництво». У лабораторному практикумі на сучасній науково-технічній і промисловій основі дається послідовність і короткий зміст лабораторних робіт, обґрунтовується методика виконання, приводяться основні теоретичні положення, розроблено запитання для самоконтролю, рекомендовані літературні джерела навчальної інформації. Розроблено для успішного засвоєння та самостійної підготовки студентів очної та заочної форм навчання з дисципліни «Основи загальної геології».