Сахневич, І. А. Практикум для розвитку навичок читання газетних текстів англомовних періодичних видань (рівень Upper Intermediate) / І. А. Сахневич. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2005. - 161 с.

Практикум призначається для студентів IІІ-IV курсів спеціальності “Документознавство та інформаційна діяльність” та “Переклад” і мають на меті ознайомлення студентів з подіями сьогодення за допомогою вдосконалення навичок читання газетних текстів англомовних періодичних видань ‘Monitor World’ і “Kyiv Post”. Методичний посібник може використовуватися як студентами вищих навчальних закладів, так і учнями шкіл, ліцеїв, гімназій.