Математичне моделювання фізичних процесів. Курсова робота

Витвицька, Л. А. Математичне моделювання фізичних процесів. Курсова робота : метод. вказівки / Л. А. Витвицька. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ Факел, 2005. - 36 с.

Методичні вказівки складені згідно з вимогами стандарту університету до виконання курсових проектів (робіт) і конкретизовані для студентів спеціальності "Прилади та системи неруйнівного контролю" з метою надання допомоги студентам очної та заочної форм навчання при виконанні курсових робіт з дисципліни "Математичне моделювання фізичних процесів". У вказівках приведений перелік вимог щодо змісту і оформлення курсової роботи. Особлива увага надається конкретизації розроблення спеціалізованих розділів курсової роботи, наведені приклади моделювання та опису фізичних прооцесів.