Горєлов, В. О. Використання персональних комп'ютерів у неруйнівному контролі і технічній діагностиці : практикум / В. О. Горєлов. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2004. - 78 с.

Методичні вказівки складені згідно з вимогами стандарту університету до виконання практичних занять і конкретизовані для студентів спеціальності „Прилади та системи неруйнівного контролю” з метою надання допомоги студентам очної та заочної форм навчання при виконанні практичних робіт з дисципліни „Використання персональних комп’ютерів у неруйнівному контролі і технічній діагностиці”. У вказівках подано завдання для виконання практичних робіт, вимоги щодо змісту і оформлення результатів практичних занять.