Кісіль, І. С. Наукові-дослідження при проведенні неруйнівного контролю і при аналізі якості продукції. Практикум : метод. вказівки / І. С. Кісіль. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2010. - 10 с.

Методичні вказівки до проведення лабораторних занять і виконання курсової роботи складені згідно з програмою курсу "Наукові–дослідження при проведенні неруйнівного контролю і при аналізі якості продукції" для студентів освітньо–кваліфікаційного рівня 8.051003 – магістр спеціальності "Прилади та системи неруйнівного контролю". Призначено для самостійної роботи при підготовці до виконання лабораторних робіт і виконання курсової роботи з вказаної дисципліни студентами 5-го курсу очної і заочної форм навчання.