Методичні вказівки з англійської мови для підготовки усних презентацій

Дані методичні вказівки призначені для студентів денної, заочної та дистанційної форми навчання спеціальності „Документознавство та інформаційна діяльність” з дисципліни „Англійська мова”, „Ділова англійська мова”, а також можливі для використання студентами спеціальності „Переклад” з дисципліни „Англійська мова”. Метою методичних вказівок є поточний контроль знань, вмінь та навичок студентів, отриманих впродовж вивчення дисципліни. Творчий підхід у підготовці усних доповідей - презентацій вимагає від студентів самостійної пошукової роботи, яка сприятиме не тільки збагаченню словникового запасу, але й буде розвивати та удосконалювати їх інтелектуальні здібності, підвищувати мовну компетенцію, що є важливим у підготовці фахівців з високою культурою мислення і мовлення.