Крицак, О. О. Методичні вказівки та контрольні завдання з англійської мови для студентів спеціальності "Документознавство та інформаційна діяльність" для заочної форми навчання. Ч.1 / О. О. Крицак, Г. Д. Малик. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 2004. - 47 с.

Методичні вказівки і контрольні завдання з англійської мови призначені для студентів першого курсу І, ІІ симестрів спеціальності „ Документознавство та інформаційна діяльність” заочної форми навчання. Відповідно до цільової установки програм і сітки годин, відведених на вивчення англійської мови на І курсі ЗФ, передбачено проведенням контрольних робіт під час практичних занять.