Методичні вказівки по самостійній підготовці студентів до виконання лабораторних робіт для всіх форм навчання / Ю. М. Никифорчин, О. В. Кутенець, М. Л. Гайдаш, О. М. Лев ; Огородніков П.І., відп. - Івано-Франківськ : ІФНТУНГ, 1993. - 99 с.

Методичні вказівки призначені для самостійної підготовки до лабораторних занять з опору матеріалів для всіх форм навчання. У вказівках приведені короткі теоретичні положення, описи устаткування, порядок проведення робіт і обробки результатів експериментів, а також контрольні питання для самоперевірки готовності студентів до виконання лабораторних робіт.